Brand Performance logo

Cukry waniliowe i wanilinowe

Podkategoria „Cukry waniliowe i wanilinowe” obejmuje 6 marek obecnych na polskich listach zakupów w aplikacjach Listonic i Moja Gazetka. Kliknij w markę, aby zobaczyć jej szczegółową analizę lub przejdź niżej, by sprawdzić trendy zakupowe całej podkategorii, jej pozycję na tle innych oraz źródło dodania produktów. Dane aktualizowane co miesiąc.

Cukry waniliowe i wanilinowe – dodania do list zakupów
724w paź '25–wrz '26
↑ 0% r/rr/r = (paź '25–wrz '26 vs paź '24–wrz '25)
Pozycja w kategorii
5/6
spośród 6 podkategorii
Dodania organiczne
39,8%
Reklamy 0% | Gazetki 60,2%

2. Jak Polacy planują zakup w podkategorii „Cukry waniliowe i wanilinowe”?

Źródła
Podział dodań do list zakupów wg źródła: organiczne, z reklam, z gazetek sieci handlowych
Cukry waniliowe i wanilinowe – mix źródeł dodań
Cukry waniliowe i wanilinowe – mix źródeł dodań
ŹródłaWartość
Z gazetek436
Z reklam0
Organiczne288
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
KategoriaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Cukry waniliowe i wanilinowe60.22039.78
Bakalie72.956.9120.14
Galaretki81.48018.52
Budynie i kaszki77.51.3721.13
Kisiele i mussy owocowe80.481.1318.39
Proszki do pieczenia35.5064.5
Cukry waniliowe i wanilinowe – ewolucja źródeł dodań w czasie
Cukry waniliowe i wanilinowe – ewolucja źródeł dodań w czasie
MiesiącZ gazetekZ reklamOrganiczne
paź '25000
lis '25000
gru '25000
sty '26000
lut '26000
mar '26000
kwi '26000
maj '26000
cze '263107
lip '26187066
sie '261930126
wrz '2625089
Marki z podkategorii „Cukry waniliowe i wanilinowe” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
Marki z podkategorii „Cukry waniliowe i wanilinowe” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
MarkaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Gellwe34405
Dr. Oetker3602
Delecta400
Cykoria000
Winiary000
Castello000
Mix źródeł: organiczne 39,8%, z reklam 0%, z gazetek 60,2%.