Brand Performance logo

Praliny i cukierki

Podkategoria „Praliny i cukierki” obejmuje 25 marek obecnych na polskich listach zakupów w aplikacjach Listonic i Moja Gazetka. Kliknij w markę, aby zobaczyć jej szczegółową analizę lub przejdź niżej, by sprawdzić trendy zakupowe całej podkategorii, jej pozycję na tle innych oraz źródło dodania produktów. Dane aktualizowane co miesiąc.

Praliny i cukierki – dodania do list zakupów
14 127w paź '25–wrz '26
↑ 0% r/rr/r = (paź '25–wrz '26 vs paź '24–wrz '25)
Pozycja w kategorii
4/9
spośród 9 podkategorii
Dodania organiczne
17,1%
Reklamy 6,3% | Gazetki 76,6%

2. Jak Polacy planują zakup w podkategorii „Praliny i cukierki”?

Źródła
Podział dodań do list zakupów wg źródła: organiczne, z reklam, z gazetek sieci handlowych
Praliny i cukierki – mix źródeł dodań
Praliny i cukierki – mix źródeł dodań
ŹródłaWartość
Z gazetek10818
Z reklam894
Organiczne2415
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
KategoriaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Praliny i cukierki76.586.3317.09
Czekolady39.8448.611.56
Batony, wafelki44.2644.6811.06
Ciastka81.77018.23
Gumy, dropsy, żelki, lizaki55.6829.0315.29
Batony twarogowe73.18026.82
Ciastka zbożowe80.55019.45
Batony zbożowe78.66021.34
Praliny i cukierki – ewolucja źródeł dodań w czasie
Praliny i cukierki – ewolucja źródeł dodań w czasie
MiesiącZ gazetekZ reklamOrganiczne
paź '25000
lis '25000
gru '25000
sty '26000
lut '26000
mar '26000
kwi '26000
maj '26000
cze '263817768
lip '262868118203
sie '2629100909
wrz '26465901295
Marki z podkategorii „Praliny i cukierki” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
Marki z podkategorii „Praliny i cukierki” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
MarkaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Kinder Niespodzianka131403300
Wedel Ptasie Mleczko257601177
Raffaello131301058
Toffifee11380208
Merci8550188
Milka Alpejskie Mleczko7860233
Michałki6460182
Lindt Lindor6810119
Mieszanka Krakowska420098
Tiki Taki286094
Mix źródeł: organiczne 17,1%, z reklam 6,3%, z gazetek 76,6%.