Brand Performance logo

Dezodoranty i antyperspiranty

Podkategoria „Dezodoranty i antyperspiranty” obejmuje 12 marek obecnych na polskich listach zakupów w aplikacjach Listonic i Moja Gazetka. Kliknij w markę, aby zobaczyć jej szczegółową analizę lub przejdź niżej, by sprawdzić trendy zakupowe całej podkategorii, jej pozycję na tle innych oraz źródło dodania produktów. Dane aktualizowane co miesiąc.

Dezodoranty i antyperspiranty – dodania do list zakupów
6 766w paź '25–wrz '26
↑ 0% r/rr/r = (paź '25–wrz '26 vs paź '24–wrz '25)
Pozycja w kategorii
4/11
spośród 11 podkategorii
Dodania organiczne
19,9%
Reklamy 0% | Gazetki 80,1%

2. Jak Polacy planują zakup w podkategorii „Dezodoranty i antyperspiranty”?

Źródła
Podział dodań do list zakupów wg źródła: organiczne, z reklam, z gazetek sieci handlowych
Dezodoranty i antyperspiranty – mix źródeł dodań
Dezodoranty i antyperspiranty – mix źródeł dodań
ŹródłaWartość
Z gazetek5419
Z reklam0
Organiczne1347
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
Porównanie mix źródeł – wszystkie podkategorie
KategoriaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Dezodoranty i antyperspiranty80.09019.91
Pielęgnacja ciała80.21019.79
Perfumy79.93020.07
Pielęgnacja włosów81.493.8814.63
Pielęgnacja i oczyszczanie twarzy82.33017.67
Kosmetyki kolorowe81.43018.57
Pielęgnacja dłoni i paznokci71.94028.06
Pielęgnacja okolic oczu86.4013.6
Dezodoranty i antyperspiranty – ewolucja źródeł dodań w czasie
Dezodoranty i antyperspiranty – ewolucja źródeł dodań w czasie
MiesiącZ gazetekZ reklamOrganiczne
paź '25000
lis '25000
gru '25000
sty '26000
lut '26000
mar '26000
kwi '26002
maj '26000
cze '26295012
lip '2620270117
sie '2611810586
wrz '2619160630
Marki z podkategorii „Dezodoranty i antyperspiranty” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
Marki z podkategorii „Dezodoranty i antyperspiranty” – wolumen dodań wg źródła w ostatnim roku (top 10)
MarkaZ gazetekZ reklamOrganiczne
Rexona10000267
Nivea958096
Dove8110147
Garnier491040
Adidas418066
Old Spice436046
Fa7407
Isana4305
Axe24010
Lady Speed Stick300
Mix źródeł: organiczne 19,9%, z reklam 0%, z gazetek 80,1%.